Ina Kobryn i książka “Wybaczam ci”

Remigiusz Mróz to polski pisarz, który jednak nie jest specjalistą tylko w jednej dziedzinie. Jego życie potoczyło się tak, że może on się również nazwać specjalistą w zakresie prawa. Dowodem na to jest nie tylko doświadczenie w tym zakresie, ale także tytuł doktora nauka prawniczych, który Mróz uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim. Właśnie to zacięcie do prawa powoduje, że Mróz pisze książki, w których wiele jest wątków kryminalnych oraz zagadnień prawnych. Książka “Wybaczam ci” będzie jednak stanowiła wyjątek od reguły.

Książka “Wybaczam ci” i jej fabuła

Premierowa pozycja od Remigiusza Mroza zaskoczy nie jednego czytelnika. Mimo, że nie ma w niej zbyt wielu wątków to jednak czytelnik nie będzie się nudził. Książka skupia się przede wszystkim na Inie Kobryn i jej postrzeganiu obecnych zdarzeń. Kobieta mogłaby się uważać za szczęściarę gdyby nie to, że jej spokój pewnego dnia zostaje zniszczony. Wszystko to stało się za sprawą jednej wiadomości, którą Ina przeczytała przypadkiem na laptopie swojego męża. Miał to być wieczór taki jak każdy inny jednak Ina zobaczyła wiadomość od obcej kobiety. Mimo, że wiadomość ta nie zdradza romansu to jednak jest niepokojąca. Treść ten wiadomości mówi coś o wybaczeniu jednak co miałaby ona wybaczyć jej mężowi?

Ina Kobryn i nieoczekiwana wiadomość


Ina Kobryn jest kobietą, która będzie musiała pogodzić się z tym, że jej mąż, którego miała już bardzo dobrze znać ma przed nią sekrety. Ina dowiaduje się, że kobieta, która napisała wiadomość do jej męża popełnia samobójstwo, którego motyw pozostaje nieznany. Ina Kobryn nie chce jednak zapomnieć o tej sprawie tak jak wszyscy inni i chce zacząć swoje śledztwo. Dlatego też chce nieco przyjrzeć się przeszłości swojego męża jednak nie będzie to takie proste. Jej mąż co więcej od czasu otrzymania wiadomości oraz dowiedzenia się o samobójstwie nie zmienił swojego zachowania. Jego uśmiech nie znika z twarzy. Jednak czy to dobrze?

 

#literatura polska, #premiery, #Remigiusz Mróz, #Wybaczam ci