“Wybaczam ci” – premiera

Literatura polska po raz kolejny zaskoczy fanów, ponieważ już wkrótce w księgarni pojawi się najnowsza pozycja od polskiego pisarza Remigiusza Mroza. To właśnie on zaskoczy czytelników, którzy czekają na nieco nie codzienną historię z wiarygodną fabułą oraz bohaterami, którzy okażą się być niebanalni. Takie połączenie zagwarantuje, że książka “Wybaczam ci” (https://www.taniaksiazka.pl/wybaczam-ci-remigiusz-mroz-p-1550084.html) stanie się pozycja dla każdego mola książkowego, który poszukuje czystych emocji. Premiera książki już wkrótce.

Premierowa pozycja od Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz to pisarz, który po serii bestsellerowych książek nie zatrzymał się ze swoją karierą. Jego książki stale pojawiają się w nowych odsłonach, a najnowsza pozycja będzie sporym zaskoczeniem. Tym razem Mróz nie opowie historii o jednostkach wybitnych czy też niesamowitych, ale o zwykłych ludziach, których życie zmieni się z dnia na dzień. Właśnie taki obrót spraw spotkał Inę Kobryn. Kobieta dowiedziała się nieoczekiwanie, że jej mąż ma coś wspólnego z jakaś inną kobietą. Nie wiadomo na razie jeszcze co, ale wszystko zapowiada na to, że ta inna kobieta dobrze zna jej męża. W dodatku wiadomość, którą wysłała do jej męża, może budzić wiele emocji. Ina mimo, że nie chce wpadać w panikę to jednak nie może być obojętne w stosunku do tego co dzieje się tuż obok niej.

Czego dowie się Ina Kobryn?

Ina Kobryn będzie musiała zmierzyć się informacją, że kobieta, która jeszcze paręnaście godzin wcześniej pisała do jej męża już nie żyje. Nie została ona wprawdzie zamordowana, ale popełniła coś jeszcze gorszego. Zabiła się sama na oczach całej Warszawy. W centrum znaleziono jej ciało, a wydarzenie szybko stało się głośno w całej Polsce. Teraz Ina Kobryn ma jeszcze więcej pytać. W końcu co może począć skoro jej mąż nie chce o niczym mówić i zachowuje się dokładnie tak samo jak zawsze. Nie zdradza on po sobie ani cienia zdziwienia. Jego maska obojętności to wszystko co może zobaczyć Ina. Nie zostawi ona jednak tej spawy bez odpowiedzi.

 

#literatura polska, #premiery, #Remigiusz Mróz, #Wybaczam ci