Remigiusz Mróz i sekrety rodzinne

Premiery książkowe na okres letni i wakacyjny zapowiada się niezwykle interesująco. Pojawią się nowe kryminały, które zmrożą krew w żyłach, a to wszystko w najlepszym wydaniu od uznanych pisarzy. Wśród twórców, którzy już wkrótce zaprezentują efekty swojej pracy pojawi się Remigiusz Mróz oraz jego dzieło jakim jest Wybaczam ci z księgarni internetowej taniaksiazka.pl. Książka ta jest premierą od polskiego pisarza, która przedstawi na nowo sekrety w związku oraz ich konsekwencje.

Sekrety w związku w książce Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz jest pisarzem, któremu udaje się raz za razem zaskakiwać publiczność wszystko to za sprawą jego kreatywności. W książce Wybaczam ci czytelnicy mogą zapoznać się historią Iny Kobryn, która mogłaby zostać nazwana kobietą sukcesu gdyby nie to, że pewnego dnia kobiecie wywróci się świat do góry nogami. Wydarzeniem, które sprawiło, że Ina nie mogła już patrzeć na swoje życie tak jak kiedyś to jedna wiadomość, którą przeczytała na laptopie swojego męża. Było to coś co zmieniło życie iny na zawsze. Wiadomość od nieznanej kobiety o treści wybaczam ci stała się tym co zasiało ziarno wątpliwości w sercu Iny apropo jej męża. Teraz kobieta będzie musiała się zmierzyć z jeszcze jednym niecodziennym wydarzeniem.

Remigiusz Mróz i książka Wybaczam ci – co stanie się dalej?

Ina Kobry nie tylko będzie miała okazję zobaczyć kobietę, która wysłała wiadomość do jej męża, ale także będzie musiała zaakceptować sytuację w jakiej znalazła tą kobietę. Kobieta, o której mowa popełniła samobójstwo. Jednak nie można powiedzieć, by była to cicha śmierć. Kobieta umarła niemalże na oczach całej Warszawy. Zabiła się w środku miasta. Od tego momentu Ina Kobryn będzie musiała zaakceptować fakt, że jej mąż ma coś wspólnego z kobietą, która popełniła najprawdopodobniej najgłośniejsze samobójstwo w historii Polski. Mimo, że wydarzenie to jest dość traumatyczne to jednak zachowanie męża Iny nie zmienia się ani trochę. Pozostaje on niewzruszony, co martwi Inę. Czy jej mąż jest psychopatą?

 

#literatura polska, #premiery, #Remigiusz Mróz, #Wybaczam ci